Regulamin

1. Postanowienia ogólne

 

Regulamin i zasady sprzedaży odzieży w sklepie www.iandg.diyforyou.pl

1. Właścicielem sklepu internetowego jest Iwona Grzelaczyk

2. Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem internetu w formie umowy zawieranej na odległość, pomiędzy klientem ,a sprzedającym I&G DIY FOR YOU.

3. Kupujący może być każdą osobą fizyczną, prawną lub jednostką organizacyjną nie posiadająca osobowości prawnej, posiadająca konto poczty elektronicznej oraz posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.

 

2. Składanie zamówień 

 

1. Zamówienia za pośrednictwem sklepu można składać 24 godziny na dobę,

7 dni w tygodniu przez cały rok

2. Aby zamówienie złożone za pośrednictwem sklepu zostało zrealizowane prawidłowo, niezbędne jest właściwe wypełnienie formularza zamówienia oraz podanie danych niezbędnych do dokonania przesyłki zamówionego towaru. Jeżeli dane do wysyłki są inne niż osoby zarejestrowanej prosimy o podanie ich w formularzu, koniecznością jest też podanie rozmiaru zamówionego towaru.

3. Po złożeniu przez klienta zamówienia, otrzyma on automatyczną wiadomość ze sklepu potwierdzającą przyjęcia zamówienia.

4. Czas rozpoczęcia realizacji zamówienia pokrywa się z momentem wpływu wpłaty na konto firmy.

 

3. Koszty i termin wysyłki

 

1. Sklep realizuje zamówienia na terenie UE.

2. Przesyłka wysyłana jest pod adres wskazany w formularzu zamówienia.

3. Wszystkie zamówienia są realizowane po zaksięgowaniu wpłaty na koncie firmy.

4. Czas realizacji zamówienia to 10-15 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty, w przypadku większej ilości zamówień czas realizacji może się wydłużyć do 21 dni roboczych.

5. Koszty wysyłki pokrywa nabywca. Klient może się zapoznać z cennikiem w każdej chwili klikając w zakładkę "koszty dostawy"

 

4. Płatności 

 

1. Do każdego zamówienia dołączony jest paragon z kasy fiskalnej.

2. Na życzenie klienta wystawiamy także fakturę Vat.

 

5. Polityka prywatności oraz ochrona danych osobowych 

Dane osobowe udostępnione przez kupujących towary w sklepie sprzedającego podlegają ochronie zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych. Sprzedający zobowiązuje się wykorzystywać udostępnione dane jedynie w celu realizacji zamówienia, a także zobowiązuje się nie wykorzystywać ich w innych celach.

 

6. Zwroty i reklamacje

Drodzy klienci firma I&G DIY FOR YOU jest firmą usługowo-handlową. Wszystkie nasze produkty wykonujemy według wytycznych naszych klientów i na ich specjalne zamówienie. Kolor bawełny t-shirtów i bluzek dobierany jest przez klienta, ich nietypowy rozmiar, wzór, kolor malowanej ręcznie czcionki dopasowujemy według indywidualnego życzenia. Zamówienia te nie podlegają wymianie ani zwrotom z powodu braku możliwości sprzedania takiego produktu innemu klientowi ze względu na jego specyfikację.

 

7. Postanowienie końcowe

1. Zdjęcia produktów są wyłączną własnością autorską I&G DIY FOR YOU.

Wszelkie kopiowanie i rozpowszechnianie ich jest zabronione.

2. Korzystanie ze sklepu internetowego I&G DIY FOR YOU oznacza zapoznanie się i akceptację jego regulaminu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl